Droga do stworzenia idalnego produktu...

Najwyższa jakość produktów jest jednym z filarów naszego działania. Gwarantujemy, że produkt nie trafi do sprzedaży tak długo, aż nie zostanie uznany za idealny.

Przygotowanie nowego produktu zajmuje nam nawet 2 lata. Najpierw kiełkuje myśl. Zaczynamy badać możliwości wytworzenia czegoś zupełnie nowego. Poszukujemy najlepszych, innowacyjnych metod przetwarzania bursztynu bałtyckiego. Rozglądamy się za towarzyszącymi składnikami aktywnymi. Następnie projektujemy bazę kosmetyku i mieszamy z uzyskanymi wcześniej ekstraktami. Wtedy przychodzi czas na wnikliwe, długie badania dermatologiczne i labolatoryjne. Dopiero kiedy produkt przejdzie szereg restrykcyjnych testów, a nasza grupa beta-użytkowników uzna go za doskonały, podejmujemy decyzję o wprowadzeniu go na półkę sklepową. W międzyczasie trwa burza mózgów nad opakowaniem, projektem graficznym, najlepszym i najprostszym opisem... Tak, aby wszystko się zgadzało, współgrało. Nawet w najmniejszym detalu. Droga do stworzenia idealnego produktu jest długa i wyboista. Ale dzięki temu, że pokonujemy ją dla Ciebie za każdym razem, kupując nasze produkty, zyskujesz gwarancję:

  • ✔ NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI
  • ✔ POLSKIEJ PRODUKCJI
  • ✔ PIĘKNEJ CODZIENNOŚCI

Gamy produktów

Kosmetyki Succinite

Jak rozumieć nasze produkty?

Poza kilkoma, pierwszymi kultowymi produktami (maść bursztynowa, krem odmładzający) planujemy tworzyć kolejne gamy produktowe. Chcemy stworzyć kompleksową ofertę, dla każdego rodzaju skóry, na każde potrzeby. Zaczęliśmy gamą Bursztyn & kolagen morski od potrzeb najbardziej ogólnych, dopasowanych niemal do każdego typu skóry. W kolejnych latach planujemy pracować nad coraz bardziej specjalistycznymi, indywidualnymi liniami.

Opinie

Gorąco zachęcamy do dzielenia się z nami opiniami na temat produktów. Chcemy być coraz lepsi, chcemy się doskonalić, chcemy tworzyć dla Ciebie. Twoja opinia jest dla nas naprawdę ważna i cenna. Dlatego napisz do nas, jeśli masz jakiekolwiek uwagi: kontakt [małpa] succinite.pl

Zespół Succinite


Przejdź do góry